Klimatizace

Klimatizace řeší tepelnou pohodu ve vnitřních prostorech budov. Určitě jsme každý zažili pocit únavného vedra v kanceláři nebo po příchodu domu v rozpáleném bytě. Tento problém spolehlivě řeší klimatizace, kterou můžete nejen chladit, ale v přechodném období na jaře nebo na podzim i topit. Poslední teplé roky udělaly z klimatizace spíše běžnou výbavu kanceláří, komerčních a prodejních prostor a rodinných domů než nějaké nadstandardní vybavení. 

You can find reviews and get custom research paper writing services by searching the web. The best reviews are written by real people. This means that you can read about the experiences of actual customers. If a customer has an excellent experience with a service, they won't leave a review - and vice versa. A negative review should be honest and constructive. If the reviewer feels that the company didn't live up to expectations, that is the sign that the company is not trustworthy.

S ohledem na naší dlouholetou zkušenost v tomto oboru, sehraným týmem montérů a servisních techniků, prověřeným dodavatelským řetězcem, Vám můžeme nabídnout nadstandardní služby od návrhu, přes realizaci až po servisní služby po celém území České republiky.

Kontakt

Potřebujete se na něco zeptat?

info@air-plus.cz

Nebo nás kontaktujte na:

Sekretariát

+420 417 851 360
+420 603 564 702

Callcentrum, hlášení poruch

+420 733 111 074

Příjem objednávek a reklamací

+420 734 701 671

Najdete nás

Modlany 22
417 13 Modlany

Informace o zpracování osobních údajů Členové skupiny ČEZ ESCO